Kadoshop Delfthouse

Adres: Nieuwstraat 31-33, 4524 EC Sluis, Netherlands.
Telefoon:117461403.
Specialiteiten: Winkel.
Andere interessante gegevens: Bezorging, Rolstoeltoegankelijke ingang, Quick visit.
Beoordelingen: Dit bedrijf heeft 14 recensies op Google My Business.
Gemiddelde mening: 2.9/5.

Kadoshop Delfthouse Nieuwstraat 31-33, 4524 EC Sluis, Netherlands

Vandaag open tot 18:00.

  • Maandag: 10:00–18:00
  • Dinsdag: 10:00–18:00
  • Woensdag: 10:00–18:00
  • Donderdag: 10:00–18:00
  • Vrijdag: 10:00–18:00
  • Zaterdag: 10:00–18:00
  • Zondag: 12:00–18:00

Als u op zoek bent naar een unieke winkelervaring in de buurt van Sluis, dan is Kadoshop Delfthouse een perfecte keuze. Gevestigd op een prachtige locatie in het centrum van Sluis, biedt deze winkel een breed scala aan specialiteiten die u zeker zullen verrassen. In dit artikel gaan we dieper in op wat Kadoshop Delfthouse te bieden heeft, inclusief een overzicht van hun hoofddiensten, locatie en toegang, uitgelichte kenmerken en praktische informatie die u ayudaan kunnen hebben.

  • Winkel: Het hoofdonderdeel van Kadoshop Delfthouse is de winkel zelf, waar u een grote verscheidenheid aan producten kunt vinden. Het assortiment varieert van lekkere snoepgoed en drankjes tot unieke cadeautjes en artikelen voor het huis.

Kadoshop Delfthouse is gelegen aan de Nieuwstraat 31-33 in Sluis, in het hart van de stad. De winkel is gemakkelijk te vinden en bereikbaar vanaf verschillende vervoermiddelen. Als u met het auto komt, kunt u gebruik maken van de nabijgelegen parkeergelegenheden. Bovendien biedt de winkel een toegankelijke ingang voor mensen met een rolstoel, wat het voor iedereen gemakkelijk maakt om de winkel te bezoeken.

  • Binnen Decoratie: Een van de belangrijke kenmerken van Kadoshop Delfthouse is de mooie binneninrichting. De winkel is op mooie en verfijnde wijze ingericht, waardoor u zich direct thuis voelt.
  • Service: Het personeel van Kadoshop Delfthouse is er voor u om u te helpen en u een aangename winkelervaring te bieden. Ze zijn vriendelijk, behulpzaam en standaard op de hoogte van het assortiment.
  • Telefoonnummer: Als u vragen heeft of een bestelling wilt plaatsen, kunt u Kadoshop Delfthouse bereiken via telefoon op 117461403.
  • Delivery: Voor diegenen die niet in staat zijn om de winkel te bezoeken, biedt Kadoshop Delfthouse een leveringsdienst. U kunt uw bestelling plaatsen en deze later thuis ontvangen.

Kadoshop Delfthouse heeft een gemiddelde beoordeling van 2.9/5 op Google My Business, met in totaal 14 recensies. Sommige klanten prijzen de breedte van het assortiment, de mooie presentatie en de vriendelijke medewerkers. Anderen vinden het een mooie winkel om te bekijken en een perfecte plaats voor het vinden van unieke cadeaus. Desondanks zijn er ook kritische opmerkingen over de prijs en de service.

Meer bedrijven in Sluis

Kadoshop Delfthouse is gevestigd aan de Nieuwstraat 31-33 in Sluis.
Kadoshop Delfthouse verkoopt een breed scala aan producten, waaronder snoepgoed, drankjes, cadeautjes en artikelen voor het huis.
Ja, Kadoshop Delfthouse heeft een toegankelijke ingang voor mensen met een rolstoel.
Ja, Kadoshop Delfthouse biedt een leveringsdienst aan.
Het telefoonnummer van Kadoshop Delfthouse is 117461403.
Kadoshop Delfthouse - Sluis
1/5

Arrogante onbeleefde onverdraagzame gast! Kinderen zijn verboden, mensen mogen alleen binnen als ze kopen anders niet. Openingsuren zijn nihil. Wij zaten even te wachten op onze man op het boordje voor zijn (ondertussen gesloten) winkel. Hij kwam buiten als razende gek om ons van het boordje te jagen, vervolgens goot hij dreft over de ganse lengte zodat we ons zeker niet terug zouden neerzetten...

Kadoshop Delfthouse - Sluis
5/5

Top winkel, mooie winkel! erg vriendelijke man, maakt snel wel eens een praatje. koop er regelmatig spullen. Zijn messen zijn van erg goede kwaliteit. zeker geen brol. zeer scherp. je voelt ook aan het gewicht & de vorm dat het deftig is. & zeer schappelijk van prijs.

Kadoshop Delfthouse - Sluis
1/5

Die Öffnungszeiten des Ladens sind von 12:30-16:00. Wir warteten und sind um 12:30 in den Laden.Nach zwei Minuten umschauen wurden wir rausgeworfen mit der Begründung das der Laden jetzt schließt. Extrem unfreundlich!!

Kadoshop Delfthouse - Sluis
1/5

Lieber nicht besuchen überaus aggressiver Drachenlord... wurde rausgeworfen obwohl ich einiges an Geld ausgeben wollte um mir Aragorn und Frodos Schwerter kaufen wollte ...dann hab ich leider ein Bild von Vikings Axt gemacht und wurde rausgeworfen...Dabei brüllte auf Elbisch das ich den Laden verlassen soll ....

Kadoshop Delfthouse - Sluis
1/5

Wir wurden nach zwei Minuten umschauen rausgeworfen,mit der Begründung das nur der dableiben darf der etwas einkauft obwohl wir gerade erst eingetreten sind .Sehr unfreundlich !!

Kadoshop Delfthouse - Sluis
5/5

Ik heb bij deze man al heel veel gekocht ik kom regelmatig langs ik kom speciaal van oost Vlaanderen naar hem top kerel grts Andy

Kadoshop Delfthouse - Sluis
1/5

On voulait rentrer alors que le magasin était ouvert, il nous ferme directement la porte devant le nez. Dommage pour lui, il a perdu un potentiel client.

Kadoshop Delfthouse - Sluis
5/5

Der Kadoshop Delfthouse ist ein echtes Paradies für Deko-Liebhaber! Bereits beim Betreten des Geschäfts wird man von der beeindruckenden Vielfalt der angebotenen Dekosachen förmlich in den Bann gezogen. Von trendigen Wohnaccessoires bis hin zu zeitlosen Dekoartikeln - hier findet jeder Besucher mit Sicherheit das Passende, um sein Zuhause zu verschönern. Die gute Auswahl an Dekosachen spricht für die Sorgfalt und Leidenschaft, mit der das Sortiment zusammengestellt wurde. Was den Kadoshop Delfthouse jedoch wirklich besonders macht, ist der kundenfreundliche Service. Die Mitarbeiterinnen und Mitarbeiter sind äußerst aufmerksam und zuvorkommend. Sie nehmen sich Zeit für jeden Kunden, um ihn individuell zu beraten und auf seine Wünsche einzugehen. Fragen werden geduldig beantwortet, und man spürt, dass hier echtes Interesse am Wohl des Kunden besteht. Die Gespräche im Kadoshop Delfthouse sind eine wahre Bereicherung. Die Inhaber und das Personal sind nicht nur kompetent, sondern auch herzlich und offen. Man kann sich mit ihnen über die neuesten Trends austauschen oder von ihren Erfahrungen und Ideen inspirieren lassen. Diese ausgezeichneten Gespräche schaffen eine besondere Atmosphäre im Laden und machen den Einkauf zu einem persönlichen Erlebnis. Das heimische Ambiente des Kadoshop Delfthouse lädt zum Verweilen ein. Die liebevoll gestaltete Inneneinrichtung und die geschmackvolle Präsentation der Dekosachen schaffen eine warme und gemütliche Atmosphäre. Man fühlt sich sofort wohl und kann in aller Ruhe stöbern und entdecken. Besonders erfreulich sind auch die sehr guten Preise im Kadoshop Delfthouse. Trotz der hochwertigen Auswahl an Dekosachen sind die Preise fair und erschwinglich. Hier kann man sich ohne schlechtes Gewissen das eine oder andere Schmuckstück für das Zuhause gönnen. Fazit: Der Kadoshop Delfthouse ist ein echtes Highlight für alle, die Freude an Dekoration und gemütlichem Ambiente haben. Die gute Auswahl an Dekosachen, der kundenfreundliche Service, die ausgezeichneten Gespräche und die sehr guten Preise machen den Besuch zu einem wunderbaren Einkaufserlebnis. Man fühlt sich sofort heimisch und inspiriert, während man durch die zauberhaften Dekowelten schlendert. Ein absolutes Muss für alle, die ihr Zuhause mit liebevollen Akzenten verschönern möchten!

Bent u de eigenaar?

Stel een wijziging voor. We controleren die eerst.

Bent u de eigenaar?

Stel een wijziging voor. We controleren die eerst.